KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Süngerpan

Bondex Süngerpan

Süngerpan farklı birçok ses yalıtım süngerlerinin küçük parçalar haline getirilip ardından sıkıştırılıp yüksek ses kesici sünger haline getirilmesidir. Süngerler özel makineler yardımıyla parçalanır ardından farklı yoğunluklar elde edecek şekilde sıkıştırma işlemi yapılır ve daha sonra kesme işlemi yapılır. Tüm bu işlemlerin sonunda duvar tavan ve zeminde istenmeyen ses geçişlerini engellemimizi sağlar.

Bondex Süngerpan

Süngerpan 100, 120 ve 150 dansite, 1 – 2 – 3 ve 5 cm kalınlıkta süngerpanlarımız bulunmaktadır. Süngerpan kolay uygulanan ses yalıtım süngeridir. İstanbul ses yalıtım firması olarak süngerpan fiyatı verebildiğimiz gibi uygulama hizmetide yapmaktayız. Süngerpan uygulamasında solid bazlı özel sünger yapıştırıcı kullanmaktayız. Diğer yapıştırıcılar malzemeye zarar vermektedir bunun için sizede özel sünger yapıştırıcısı önermekteyiz. Malzemenin uygulanacağı alanın temiz olduğundan emin olduktan sonra çok yoğun olmayacak şekilde yapıştırıcı sürüp ardından malzemeyi uyguluyoruz. Genellikle duvarda yapılan ses yalıtım uygulamasında süngerpandan sonra arada boşluk kalacak şekilde karkas kullanıp üzerine alçıpan uygulayıp ondan sonra ağır ses kesici bariyer kullanıyoruz son olarak tekrar alçıpanla yüzeyi örterek %85- 90 arasında ses kesim garantisi sunuyoruz.

Bondex Süngerpan

Süngerpan nerede kullanılır ? Süngerpan ses kesimi sağlamak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Ancak sıcaklık dayanımı yüksek olmadığı için ısının yüksek olduğu bölgelerde ses kesimi sağlamak istediğinizde bariyerli yanmaz akustik süngerleri tercih etmelisiniz. Jeneratör odası, ev ses yalıtımı, iki duvar arası ses geçişleri, tavandan gelen sesleri engellemek için zeminde yapılan uygulamalarda kısaca tüm ses geçişlerini önlemek istediğiniz kısımlarda kullanabilirsiniz. Süngerpan akustik bir malzeme olmayıp düşük yoğunluğu daha çok kopmaya meyilli olduğundan yüzeyi alçıpan veya diğer ses yalıtım malzemeleriyle kapatılmalıdır.

Bondex Süngerpan

Süngerpan fiyat bilgisi almak veya uygulama hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bondex Süngerpan

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri