KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Kanopi Tavan Paneli

Akustik tavan panelleri ile kaplanan mekanlar yankılanma ve ses problemlerini minumuma indirmektedir. % 100 Akustik sağlayan akustik tavan panelleri antibakteriyel ve hemojendir.

Kanopi Asma Tavan Panel

Kanopi Asma Tavan Paneli

Kanopi Asma Tavan Panel

Kanopi Asma Tavan Paneli Özellikleri

Kalınlık: 40 mm (İstenilen kalınlığa göre de üretilebilir.)
Boyut : İstenilen ebata göre üretilebilir.
İç Malzeme :95 Kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.
Uygulama : Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır.
Akustik : NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.
Kenar Detayı : Boya ile güçlendirilmiş.
Renk: İstenilen renklerde üretilebilir.

Kanopi Asma Tavan Panel

Kanopi Asma Tavan Paneli

Kanopi Asma Tavan Panel

Kanopi Tavan Paneli

Yüzer Tavan Panalleri iç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile “Kanopi” sistemi oluşturulmaktadır. Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özellikle büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir.

Kanopi Akustik yüzer tavan panelleri, ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir. Kanopi, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar. Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Kanopi’ler hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri