KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kayıt odası ses yalıtımı, sesin ortam içinde dağılımını dengelemek ve ses geçişlerini engellemek için yapılır. İstenilen akustik tasarımı elde edebileceğiniz birçok ses yalıtım malzemesi ile tavan, duvar ve zemine akustik kaplama yapılabilir. Bununla birlikte oda içinde oda sistemi sayesinde kendi odanız içinde ses geçirmeyen kabin elde edebilirsiniz.

   Ses Kayıt Vocal Odası Kabini  

 

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı Fiyatları

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı Malzemeleri

Akustik sünger, akustik panel, zemin titreşim engelleyici akustik halı ve levhalar ses kayıt odalarının en çok tercih edilen malzemeleridir. Akustik süngerler piramit sünger, yumurta, special, labirent gibi sizin zevkinize uygun olabilecek formlarda üretilir. Bu ürünler yoğunluğu diğer akustik süngerlere göre daha yoğun ve etkilidir. Dekoratif olarak ve bass seslerine etki edebilecek diğer akustik yalıtım malzemeleri basstrap, bass küpü, vicoustic flexi sünger, akustik zigzag sünger, tekno touch sünger, kesik piramit süngerdir. Zaman geçtikte ürün çeşitlerimizi geliştirerek mekanınızı kendinizin dahi tahmin edemeyeceği hale getirebilen izolasyon malzemeleri üretmekteyiz. Akustik paneller içi cam yünü dış yüzeyi akustik ses emici kumaş ile kaplanan farklı renklerle farklı tasarımlar elde edilebilecek ürünlerdir. Tüm bu malzemeler sesi yutar ve ortam içinde yankı oluşturmasını engeller. Buda haliyle sizin ses kaydınızı en üst seviye kalitede sağlar. Eğer ses kayıt odanızda bir enstrüman kullanmak istiyor ve bu bateri gibi zeminde titreşim oluşturabilecek bir müzik aleti ise bunun içinde zeminde akustik halı kullanmanızı öneririz.

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ses kayıt odası bir akustik kabin içinde veya odada yapılabilir. Akustik kabinler ses geçirmez özellikte içinde akustik ses yalıtım malzemeleri kullanılan istenilen boyutlarda üretilen son derece kullanışlı ürünümüzdür. Kendini kabin yapmak isterseniz bunun için ahşaptan bir kabin yapabilir ve bunu ses izolasyon malzemesi ile kaplayıp ses geçirmez hale getirebilirsiniz. Oda içinde oda veya yüzer da sistemleri ile de kayıtlarınızı yapabileceğiniz bir mekan elde etmeniz mümkün. Gerekli malzeme ve uygulama desteğini almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına ürün satışımız mevcuttur.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri