KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Ses Yalıtımı

İstanbul ses yalıtımı uygulamaların da mekanda keşif yapılıp ardından uygulama modelide oluşturmaktayız. Yapıların yalıtımsızlık durumuna göre ses yalıtım çalışmaları değişiklik gösterebilir. Ses yalıtım fiyatları, kullanılan malzeme ve mekanın metrajına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi ve yaptırmak istediğiniz uygulama modeli için bilgi almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ortak duvarlarda ses yalıtımı, duvarlar arası geçiş yapan rahatsız edici gürültü ve seslerin kesilmesi amacıyla yapılmaktadır.
Duvarlarda Ses İzolasyonu İki daire arasında ses yalıtım uygulaması yaptırarak komşunuzun gürültü ve ses problemini engelleyebilirsiniz.
Tavan ses izolasyonu iki kat arasında, üst kattaki komşunuzdan gelen gürültü problemlerine karşı uygulamalar yapılmaktadır.
Zemin ses izolasyonunda parke ve şap altında kauçuk ve mantar esaslı malzemeleri kullanılarak zemin ses yalıtım hizmeti gerçekleştirilir.
Stüdyo Ses Yalıtımı
Müzik Odası Ses Yalıtımı
Hastane Odası Ses Yalıtımı
MR Odası Ses İzolasyonu
Stüdyo Ses Yalıtımı
Müzik Odası Ses Yalıtımı
Hastane Odası Ses Yalıtımı
Emar Odası Ses İzolasyonu
Stüdyo ses yalıtımı yapılan müziğin kötü oluşunu, yankı, çınlama ve komşularınızun şikayetleri sonlandırır.
Müzik Odalarında yapılacak olan ses yalıtım ve akustik ses düzenleme uygulamaları ses karmaşası açısından önem taşır.
Hastane odaları akustik yalıtım ve ses izolasyonu hasta ve personellerin sağlık, huzuru ve verimi için çok önemlidir.
MR Odası Ses İzolasyonu hastane içinde oluşan gürültüler çalışanlarını ve hastaları olumsuz etkilememesi için yapılır.
Jeneratör Odası Ses İzolasyonu
Kompresör Ses İzolasyonu
Makine Dairesi Ses İzolasyonu
Tekne Motoru Ses İzolasyonu
Jeneratör Odası Ses İzolasyonu
Kompresör Kabini Ses İzolasyonu
Makine Dairesi Ses İzolasyonu
Tekne Motoru Ses İzolasyonu
Jeneratör dairesi ve kabinlerdeki ses izolasyon uygulamalarında kullanılacak malzemelerin tamamen yanmaz özellikle olması gerekir.
Kompresör Kabini Ses İzolasyonu kompresörlerden çıkan çınlama, gürültüyü en aza indirmek için ses yalıtım izolasyonu yapılması gerekir.
Makine Dairesi Ses İzolasyonunun yapımı ya alıcı ya da titreşim kaynağı ekipman, kendisi ve operatörü için büyük fayda sağlar.
Tekno motoru ses izolasyonu motor rahatsızlık verici ses çıkardığı için ses izolasyonu ve ses yalıtımı uygulaması yapılır.
Ofis Odası Ses Yalıtımı
Toplantı Odası Ses Yalıtımı
Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı
Ofis Ses Yalıtımı
Toplantı Odası Ses Yalıtımı
Kayıt Odası Ses Yalıtımı
Çağrı Merkezlerinde ses yalıtımı yapılmasının nedeni ortamda oluşan ses problemlerini çözüp, iş verimi arttırmaktır.
Ofiste konuşma sesi yankı gibi ses sorunlarının önüne geçebilmek için yapılan akustik ses yalıtım uygulamalarıdır.
Toplantı odası firmalar için önemli odalar haline gelmektedir. Önemli görüşme yapmak için ortam akustiğini sağlamalısınız.
Kayıt Odası ses yalıtım ve akustik uygulamaları müzik dünyası için gerekli ve dikkat edilmesi gereken uygulamalardır.

Ses yalıtımı uygulamaları (Duvar İstanbul ses yalıtımı – Zemin İstanbul ses yalıtımı – Tavan İstanbul ses yalıtımı) için özel ürettiğimiz ses yalıtım malzemelerimizle gürültü ve eko sorunun önüne geçmekteyiz. Akustik mekanlarda yapılan İstanbul ses yalıtım uygulaması ile gürültülü mekanik ortamlarda yapılan İstanbul ses yalıtım uygulamaları farklılık göstermektedir.

Ses Yalıtımı İzolasyonu Nasıl Yapılır ?

Akustik mekan dediğimiz ortamlar stüdyo odası, müzik odası, bateri odası, ses kayıt odası, dublaj odası, sinema salonu, ev sinema salonu, akustik kabin, radyo odası, ofis, toplantı odası, sunum odası, konferans odası, çağrı merkezi – call center ve daha aklınıza gelebilecek diğer sesin yankı haline dönüştüğü mekanlardır. Buralarda akustik sünger, akustik panel zemin titreşim kesici kauçuk esaslı malzemeler ve çevreden gelebilecek sesleri önlemek için de süngerpan ve bariyerli süngerler tercih ederek duvar, tavan ve zeminde oluşan sesleri engellemekteyiz.

Gürültülü mekanlar, jeneratör odası, hidrofor odası, asansör dairesi, tekne motor kabini, klima odası, atış poligonu, chiller soğutucu odası gibi sesin yoğun olduğu etrafa ses kaçabilecek mekanlardır. Bu mekanlarda yanmaz akustik süngerler, süngerpan, bariyerli ses yalıtım süngerleri, çimento esaslı ahşap pan, zemin titreşim ve ses önleyici kauçuk veya mantar içeren malzemeler, ağır ses kesici bariyer tercih etmekteyiz. Böylelikle iki duvar arası ses geçişlerini ve mekan içinde insan sağlığını tehdit edecek ses problemlerini önlemekteyiz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri