KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Taş Yünü Asma Tavan

Taş yünü asma tavan; bazal taşı toz haline getirilerek, değişik kimyasal materyalleri ve geri dönüşüm materyallerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan malzemeye taş yünü asma tavan denir. Malzemeler sıvı haline getirilerek kalıplara dökülür ve preslenir. Böylelikle yaş yünü asma tavan plakaları elde edilir.

Asma tavanlarda kullanılan Taş yünü Asma Tavan modelleri, estetik oluşturan ve aynı zamanda birçok tesisatın görülmemesini sağlayan asma tavan panelleridir.

Taş Yünü Asma Tavan

Taş Yünü Asma Tavan

Taş Yünü Asma Tavan

Taş Yünü Asma Tavan Paneli Özellikleri

Kalınlık : İstenilen kalınlığa göre üretilebilir.
Boyut : İstenilen ebata göre üretilebilir.
İç Malzeme : Bazal Taşı
Uygulama : T metal ızgaralara birlikte montajlanır.
Renk :İstenilen renklerde üretilebilir.

Taş Yünü Asma Tavan

Taş Yünü Asma Tavan

Taş Yünü Asma Tavan

Taş Yünü Asma Tavan Özellikleri

Montajı, sökülmesi, temizlenmesi kolay ve hızlı olan taş yünü asma tavanlar ışık yansıtma özelliği sebebiyle ortamda aydınlığı da sağlar.

Taş Yünü Asma Tavan Panelleri, bina yapısında mimarların estetik fikirlerini gerçekleştirebildikleri iç mekan elemanlarından biridir. Ancak modern tavanlar oldukların için belirli özellikleri de vardır. En önemlileri: akustik düzenleme, neme karşı dayanıklılık, yangına karşı koruma, darbe direnci, sismik kısıtlama, yük taşıma kapasitesi ve sonuncu, yine en önemli özelliklerinden biri de renk ve ışık yansıtma kabiliyetidir. Bu özellikleri sayesinde farklı beklentileri ekonomik şekilde ve sınırsız yüzey seçeneği ile karşılayabildiği için tüketiciler tarafından tercih edilir.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri