KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger, poliüretan ham maddesinden üretilerek bulunduğu ortamda oluşan yankı eko uğultu çınlama gibi ses problemlerini önlemeye yardımcı akustik sünger modelidir. 26Fr olan bu süngerler alev almaya meyillidir. Eğer yanmazlık sizin için önemli ise 50-70 ve 90 DNS olarak üretilen yanmaz akustik piramit sünger tercih etmelisiniz. Kalite ve test belgeleri mevcut piramit süngerler esnek yapıya sahip olduğu için montajda sizlere de kolaylık sağlar.

Akustik piramit sünger fiyatları kalınlık, yoğunluk, renk ve modeline göre farklılık gösterdiği için kesin bilgiyi satış sorumlumuz ile görüşerek alabilirsiniz. En kaliteli malzemelerimizi en uygun fiyatlardan sizlere sunduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün satışı gerçekleştirmek ve uygulama yaptırmak istiyorsanız firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Akustik Piramit Sünger Fiyatları Akustik Piramit Sünger

Renkli Akustik Piramit Sünger Fiyatları Renkli Akustik Piramit Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Piramit Sünger Fiyat Kendinden Yapışkanlı Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger Detayları

Ebat: 100cm x 100cm plakalar halinde. ( 50cm x 50cm üretilebilir)
Kalınlık : 4cm – 5cm – 7cm
Uygulama : Sıvı Solid Yapıştırıcı – Çift Taraflı Bant
Ham madde : Poliüretan
Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır ve maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir.

Piramit Ses Yalıtım Süngeri Stüdyo Odası Akustik Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Piramit Sünger Dekoratif Akustik Ses Yalıtımı

Radyo Odası Ses Yalıtımı Piramit Sünger Radyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Piramit sünger kullanıldığı mekanlar daha çok müzik sektörü olmaktadır. Ancak malzemenin etki sağladığı düşük ama rahatsız edici frekansların olduğu her alanda ses yutuculuk özelliğinden faydalanılabilir. Özellikle renkli piramit sünger ile alanda istenilen akustik tasarım elde edilir. Bunlar ofis, toplantı odası, sinema odası, kütüphane, bowling salonu, atış poligonu hatta bariyerle lamine edilmiş haliyle jeneratör odası, chiller soğutma grubu ses izolasyon kabini gibi birçok alanda kullanıma sahiptir.

Piramit Sünger Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik sünger yapıştırıcısı veya kendinden yapışkanlı akustik sünger ile kolaylıkla uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından süngeri uygulayabilirsiniz. Onun haricinde uygulamada kolaylık olması için kendinden yapışkanlı süngerin arka yüzeyindeki kağıdı çıkarıp uygulayabilirsiniz. Uygulama işlemini yaptığınız alanın kuru ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Süngeri uyguladıktan sonra malzemeye zarar vermeyecek şekilde baskı yaparak daha sağlam olmasını sağlayabilirsiniz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri