KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger, poliüretan ham maddesinden üretilerek bulunduğu ortamda oluşan yankı eko uğultu çınlama gibi ses problemlerini önlemeye yardımcı akustik sünger modelidir. 26Fr olan bu süngerler alev almaya meyillidir. Eğer yanmazlık sizin için önemli ise 50-70 ve 90 DNS olarak üretilen yanmaz akustik yumurta sünger tercih etmelisiniz. Kalite ve test belgeleri mevcut yumurta süngerler esnek yapıya sahip olduğu için montajda sizlere de kolaylık sağlar.

Akustik yumurta sünger fiyatları kalınlık, yoğunluk, renk ve modeline göre farklılık gösterdiği için kesin bilgiyi satış sorumlumuz ile görüşerek alabilirsiniz. En kaliteli malzemelerimizi en uygun fiyatlardan sizlere sunduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün satışı gerçekleştirmek ve uygulama yaptırmak istiyorsanız firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Akustik Yumurta Sünger

Renkli Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Renkli Akustik Yumurta Sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Yumurta Sünger Fiyat

Kendinden Yapışkanlı Akustik Yumurta Sünger

Pu Kaplı Akustik Yumurta Viyol Sünger

Pu Kaplı Akustik Yumurta Viyol Sünger

Akustik Yumurta Sünger Detayı

Ebat: 100cm x 100cm plakalar halinde. ( 50cm x 50cm üretilebilir)
Kalınlık : 2cm – 3cm – 4cm – 5cm
Uygulama : Sıvı Solid Yapıştırıcı – Çift Taraflı Bant
Ham madde : Poliüretan
Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır ve maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir.

Akustik Ses Yalıtımı Yumurta Sünger

Akustik Ses Yalıtımı

Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Sünger Tavan Kaplama

Akustik Yumurta Viyol Sünger

Yumurta sünger kullanıldığı mekanlarda yankıyı engellediği için daha çok ses kalitesi arttırmak istendiğinde ve uğultu engellenmesi gereken noktalarda kullanılır. Bu ortamlar stüdyo ses kayıt odası, müzik enstrüman odası, radyo odası, evde sinema salonu daha çok müzik sektörü olmaktadır. Özellikle renkli yumurta viyol sünger ile alanda istenilen akustik yalıtım ve dekorasyon elde edilebilir. Bariyerli akustik yumurta sünger kullanarak jeneratör dairesi, fabrika ses izolasyonu, chiller soğutma grubu ses izolasyon kabini gibi birçok alanda kullanıma sahiptir.

Yumurta Sünger Ses Yalıtımı Nasıl Yapılmalı ?

Akustik sünger yapıştırıcısı veya kendinden yapışkanlı akustik sünger ile kolaylıkla uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından süngeri uygulayabilirsiniz. Onun haricinde uygulamada kolaylık olması için kendinden yapışkanlı süngerin arka yüzeyindeki kağıdı çıkarıp uygulayabilirsiniz. Uygulama işlemini yaptığınız alanın kuru ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Süngeri uyguladıktan sonra malzemeye zarar vermeyecek şekilde baskı yaparak daha sağlam olmasını sağlayabilirsiniz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri