KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Masa Seperatörü

Masa Seperatörlerimasalarda görüntü ve ses ayrımına yardımcı olmak için kullanılan ses yalıtım panelleridir. İki masa arasında ses geçişini engellemek amaçlı, akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım panelidir. Akustik panelin kullanıldığı alanlarda iletişim daha kuvvetli olur. Ayrıca eko ve yankı gibi konuşma seslerin oluşturduğu olumsuz etkilerden kurtulabilirsiniz.

Masa Bölücü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü Özellikleri

Kalınlık : 30mm / 40 mm
Boyut : 40-50-60-70-80 CM (Standart
İç Malzeme : Cam Yünü-Melamin-Kumaş
Uygulama : Montaj
Kenar Detayı : Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş

Masa Bölücü

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

MASA BÖLÜCÜ

Gözü yormayan yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren masa seperatörleri, ayrıntıları göz önünde bulunduran bir tasarımdır.

Özellikle çağrı merkezlerinde çok sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonda iletişimde iken ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir. Bu sayede iletişim daha gürültüsüz, buğulu bir ses olmadan sağlanmaktadır. Dar alanlar için çözüm oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda daha verimli çalışma olanağı sağlar. Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah ve göz alıcı çalışma ortamları oluşur. Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperatör sisteminde kablolar, telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri