KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

3 Boyutlu Duvar Paneli

Akustik kumaş kaplı panel, cam yünü üzerine ses yutucu farklı renk ve dokulara sahip akustik kumaş kaplanarak elde edilen ses yalıtım panelidir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Kalınlık : 2cm ve 4cm
Boyut : 60 × 60 cm – 60 × 120 cm – 60 × 180 cm – 60 × 240 cm – 60 × 270 cm – 60 × 300 cm – 120 × 120 cm – 120 × 180 cm – 120 × 240 cm – 120 × 270 cm – 120 x 300cm
İç Malzeme : 95 Kg/m3 Cam Yünü
Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)
Akustik : NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır.
Kenar Detayı : Düz ve güçlendirilmiş.

Sıcaklığa dayanıklıdır, renginin solması yada aşınması gibi sorunlar oluşturmaz. Geniş renk seçeneklerine sahiptir.

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelii

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Akustik kumaş kaplı panel uygulaması için solid sıvı malzeme yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı akustik panel temin ederek uygulama yapabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı akustik panellerin arkasındaki çift tarafı yapışkanlı kağıdını çıkarıp ardından ister duvara isterseniz tavana uygulayabilirsiniz. Hafif baskı uygulayarak malzemenin düşmemesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu büyük ebatlı ve kalınlığı fazla olanlar için önerilmez düşme tehlikesini önlemek için yapıştırıcı kullanmanız daha iyidir.

Solid bazlı sıvı yapıştırıcısı kullanırken yapıştırıcıyı bir kaba döküp veya kendi tenekesinde rulo fırçaya çok fazla olmayacak şekilde bulayıp ardından akustik panelin uygulanılacağı alana sürün. İz bırakabileceğinden panelin ebadının dışına çıkmamanızı öneririz. Bunun için lazer metre kullanabilirsiniz. Son olarak malzemeyi baskı uygulayarak yapışkanlı kısma uygulayabilir akustik bir ortam elde edebilirsiniz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri