KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım süngeri, gürültü izolasyonu ve akustik yalıtım uygulamaları için üretmiş olduğumuz ses izolasyon malzemesidir. Farklı modelleri sayesinde birçok ses frekansına özel ses kesimi sağlamaktadır. Sadece bununla da kalmayıp eğer motor gibi ısıya dayanıklılık gerektirecek malzeme istiyorsanız yanmaz ses yalıtım süngerleri sayesinde bunu sağlayabilirsiniz. Çoğunlukla tekne motoru yat ses yalıtımı uygulamalarında kullanılmak üzere de alüminyum kaplı bariyerli (kurşunlu) yanmaz akustik sünger tercih edilebilir. Duvar, katlar arası ve taban ses yalıtımı uygulamaları yapı malzemelerinin yalıtıma elverişsiz olması durumunda bondex süngerpan kullanılır yüzeyi akustik malzeme veya alçıpanla kaplanır. Bunlar genel bilgilerdi eğer sizlerde kendi ses izolasyon probleminize uygun malzeme arıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ses Yalıtım Süngeri Modelleri

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger

Bariyerli Basotect Sünger

Bariyerli Akustik Basotect Sünger

Alüminyum Kaplı Bariyerli Yanmaz Sünger

Alüminyum Kaplı Bariyerli Yanmaz Sünger

Kendinden Yapışkanlı Ses Yalıtım Süngeri

Kendinden Yapışkanlı Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli Akustik Bondex Süngerpan

Bariyerli Akustik Bondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Süngerpan

Ses Yalıtım Süngeri Nasıl Uygulanır ?

Ses yalıtım süngerlerini uygulamak için 2 yöntem vardır. Solid sıvı bazlı sünger yapıştırıcısını kullanabilir veya çift taraflı bant ile süngeri lamine ederek uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Uygulamayı eğer kendiniz yapmak istiyorsanuz malzeme eğer ince ise kendinden yapışkanlı ses yalıtım süngerini önerebiliriz. Ancak uzun ömürlü kullanım sağlamak ve uygulamada sorun yaşamak istemezseniz akustik sünger yapıştırıcısı ile de uygulanabilir. Bunun için parmak rulo fırça ile kuru ve temiz olan bölgeye yapıştırıcıyı sürüp ardından ürüne zarar vermeyecek şekilde baskı uygulayıp monte etmek. Eğer akustik önemli değil ise ve yaptığınız uygulamadan memnun kalmadıysanız mantolama dübeli ile sağlamlaştırabilirsiniz.

Yat Marine Tekne Ses İzolasyon Süngeri Malzemesi

Yat Marine Tekne Ses İzolasyonu

Ses İzolasyon Kabini Yapımı

Ses İzolasyon Kabini

Katlar Arası Ses İzolasyon Süngerleri

Katlar Arası Ses İzolasyonu

Jeneratör Odası Dairesi Ses Yalıtımı

Jeneratör Odası Dairesi Ses Yalıtımı

Makine dairesi gürültü izolasyonu, jeneratör kabini, tekne yat motoru izolasyonu, klima odası, fabrika ses izolasyonu, chiller ses yalıtımı, asansör dairesi ses yalıtımı ve daha birçok alanda ses yalıtım süngeri kullanarak gürültüyü minimum seviyeye indirebilirsiniz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri