KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı panel akustik ses emici kumaş ile kaplanan içerisindeki cam yünü sayesinde ses düzenlemesi sağlayan akustik ses yalıtım panelidir. Ön yüzeyinde bulunan akustik kumaşın dayanıklılığı sayesinde kumaş kaplı akustik ses yalıtım paneli de darbeye dayanıklı hale gelmektedir. Arka yüzeyinde yani duvara veya tavana uygulanacak kısmında ince tül bulunmaktadır. Kumaş kaplı akustik panelin renk çeşidinin fazla olması farklı birçok akustik mekanda kullanılmasını sağlamaktadır. Renk kataloğumuzdan renk çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı akustik paneller ses yalıtımını sağlamaktan ziyade mekan içi akustik ses düzenleme uygulamasında kullanılmak üzere üretilen ses yalıtım panelleridir. Yani konuşma sesi gibi düşük frekanslardaki sesler için kullanılır. Genellikle ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi call center ses yalıtımı, toplantı salonu ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı uygulamalarında tercih edilir. Tekno Foam İstanbul ses yalıtım firması olarak kumaş kaplı panel üretim, satış ve uygulama hizmetinin en kalitelisini ve uygun fiyatlısını sunmaktayız.

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel Nasıl Uygulanır ?

Kumaş kaplı panel uygulamasını sağlamak için sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz. Duvar ve tavanda yapılan akustik ses yalıtım uygulamalarında ürünün düşmesini engellemek uzun süreli kullanım sağlamak için en kaliteli malzemedir. Sünger yapıştırıcısını malzemeye veya uygulanacak bölgeye çok yoğun olmayacak şekilde sürüp ardından malzemeyi dikkatli bir şekilde uygulamaktayız. Ses yalıtım malzemesini uygulama yaptıktan sonra sökülmesi durumunda bölgede bozulma yapacağı için işi bilen kişiler tarafından yapılması uygulamanın kalitesini sağlar.
Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı akustik ses yalıtım paneli fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Tekno Foam İstanbul ses yalıtım firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0216 557 61 90 arayabilir ve info@teknofoam.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri