KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Sarkık Baffle

Akustik baffle paneller, seslerin yoğun olduğu ortamlarda ses karmaşası oluşmaması ve yankı yalıtımı sağlaması amacıyla tavanda kullanılan akustik bir paneldir. Tasarımı ve renkleri ile mekanlarınıza güzel bir görünüm katar. Ortama uyum sağlar. Farklı ve dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ses sorunlarının giderilmesinde renkli bir çözüm sunan tavan sarkık ses yalıtım panelidir. Baffle’ lar yankı ve eko gibi ses problemlerine de engel olur.

akustik baffle detay

Kumaş kaplı akustik kaplama sarkık baffle birçok renkte ve modelde üretilebilmektedir. Özel asma aparatlarıyla tavanda uygulanan bu panelleri sesin yankı durumuna göre mekan içerisinde konumlandırabilirsiniz. Tabii ki ortamdaki akustiği bozmamak adına detaylı bilgi alıp uygulamasını yaptırmak adına firmamızla görüşebilirsiniz. Metraja ve sesin durumuna göre uygulama ve fiyatlandırma çalışması yapmaktayız.

akustik baffle

Akustik Bafflelar yüksek seslerin olduğu yerlerden ziyade akustiği toparlayacağı mekanlarda tercih edilir. Mesela toplantı salonları, konferans salonları, müzik odaları, derslikler, anfiler, yemekhaneler, spor merkezleri, açık ofisler, çağrı merkezleri ve fuar alanları gibi kullanım alanları vardır.

Ürün Görselleri

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri