KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Zemin Kauçuk Levha

Kauçuk Levha

Kauçuk levha parke ve şap altında kullanılarak alt kata kadar ulaşan darbe ve ayak sesini engeller. Mekan içinde oluşan yankılı sesleride önlemiş olur. Zeminde kullanılan ses yalıtım malzemeleri arasında etkili performans sağlar. Ses yalıtımı kusursuz yapmasından dolayı bina inşaatında , zeminde ve çatılarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Kauçuk Levha

Titreşim ve vibrasyon emici olarak kullanılan kauçuk levhayı jeneratör, asansör motoru veya hidrofor gibi makinelerin oluşturduğu titreşimleri engellemek veya bateri gibi çalgılı aletlerin ses kalitesinin bozulmaması adına alt kısımlarında kullanabilirsiniz.

Zemin Kauçuk Levha

Temizliği kolay yapılan bir üründür. Ancak genellikle açıkta kullanmak yerine parke veya şap altında kullanmanız önerimizdir. İstanbul ses yalıtım firması olarak zemin ses yalıtımı uygulamalarında akustik halı altına veya parke altlarında kauçuk zemin ses yalıtım malzemesini kullanmaktayız.

Parke Altı Zemin Kauçuk Levha

Kauçuk levha sadece 5mm kalınlığında mevcuttur. Rulo halinde satılmaktadır. Kauçuk levha fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Tekno Foam İstanbul ses yalıtım firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0216 557 61 90 arayabilir ve info@teknofoam.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Şap Altı Kauçuk Levha

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri