KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Soundtex Akustik Kumaş

soundtex_logo

Soundtex Akustik Kumaş

Soundtex Kumaş (Akustik keçe kumaşlar ), Ahşap perfore delikli derzli ( fugalı ) tavan duvar panellerin arka yüzeylerine preste ısıtılarak monte edilen kendinden yapışkanlı soundtex ses yalıtımı ve akustiği sağlayan ithal kumaşlardandır.Mükemmel ses yutum değerlerine sahiptir. Akustik panel yapımında kullanılan profesyonel akustik kaplama malzemedir.

Soundtex_001

Akustik Ahşap Panel Arkası Akustik Soundtex Keçe Kumaş Bezi Uygulamaları – Kendinden Yapışkanlı Ürün Uygulaması

Firmamızın Almanyadan ve Danimarkadan İthal Ettiği Nonwovens Soundtex ( Yanmaz Akustik Kumaş ) ve Fibertex Hakkında TeknikDatalar

Soundtex Akustik Keçe Yanmaz Kumaşları Perforeli Derzli Delikli Ahşap Tavan Duvar Panellerinde Kullanılmaktadır.

SONY DSC

Kamyon Tır Bazında Satışlarımız Vardır – Özel İskonto ve Filo İndirimi İçin Bizimle İletişime Geçiniz. 0216 557 61 90

Soundtex_saticisi

Fiber Acoustic® ( Soundtex ) nedir ? Nerede Nasıl Kullanılır ?

Firmamızın ithal ettiği FiberAcoustic ®, akustik performans alanında yeni bir ürün yelpazesi olan ve her bir uygulama yelpazesi için performans emici benzersiz özellikleri ve akustik ses kontrolü sunar. Fibercoustic® soundtex akustik kumaşın kullanım alanları;  duvar panelleri, asma tavan ve sert zemin altına koymak gibi uygulamalarda geniş bir yelpazede üstün ses emilimini sağlar. Daha fazla kullanım gürültü bariyerleri, otomotiv uygulamaları veya diğer OEM ekipman olduğunu. Fibertex ®  Nonwoven gürültü azaltma uygulamaları için dokuma kumaşlarında geniş deneyime dayalı ürün yelpazesini geliştirdi.

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Akustik panel imalatlarında, ve her türlü akustik ses yalıtımına ihtiyaç duyulan okul, hastane, otel, konser salonu, toplantı salonları , kongre merkezleri gibi akustik ses kontrolüne ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır.

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Şekli : Fiber Acoustic ® akustik keçe kumaşlar kendinden etiketli / yapışkanlı olup ısıyla panele yapışmaktadır. Akustik panel imalatında kullanılan soundtex kumaşlar sıcak preste ahşap panellere yapışmaktadır, yada lokal uygulamalarda ısıyla yapışmaktadır.

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Akustik Asma Tavanlar – Otoyol Ses Bariyerleri – Akustik Duvar Panelleri – Sinema Ekranları

Soundtex Türkiye Satıcısı : TeknoFoam Akustik Sanayii ve Ticaret Ltd Şti. Olarak ” TeknoFoam ® ” markası altında soundtex akustik kumaşları satmaktadır. Akustik soundtex keçe kumaşları avrupadan ( Danimarka , Almanya ve Fransa’dan ) ithal eden firmamız, dünyanın her ülkesine bu ürünleri ihraç etmektedir. Ürün satışımız, toptan ( palet / koyteyner ) bazında ve parekende adet / rulo olarak gerçekleşmektedir.

Soundtex_fibertex_turkiye

Fibertex ® Soundtex ® Akustik Kumaşların Ses Emilim Değerleri - Sound Absorption Coefficient

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri