KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger akustik ses düzenleme ve yalıtım süngerlerinden biridir. Melamin ham maddesinden üretilir. Yankıyı önlerken mekanda dekoratif bir görüntü elde edebilmek açısından piramit, yumurta, special, labirent, düz, baffle yüzer tavan ve silindir modellerini de üretmekteyiz. Renk seçeneği olarak beyaz ve gri tonlarında bulunmaktadır. Yapılmasını istediğiniz ses yalıtım uygulamasında bu ses yalıtım süngerini kullanabilmek için birçok nedeniniz var. Peki ne bu nedenler ?

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin süngerler antibakteriyel olduğu için sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Yanmazlık özelliğine sahiptir ve bu özellik kimyasal maddelerle karışımıyla elde edilmiş bir özellik değildir. Melamin ham maddesi ısıya ve yangına dayanıklı bir maddedir. Düşük yoğunluğuna rağmen daha yüksek yoğunluktaki ses yalıtım süngerlerinin sağladığı ses yalıtım değerine sahiptir.

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger Nasıl Uygulanır ?

Hafif bir malzeme olduğu için uygulaması gayet kolay yapılır. Uygulamasını yapabilmek için sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı basotect süngerlerden temin edebilirsiniz. Yapıştırıcı ile uygulama yapmak için yapmanız gereken sünger yapıştırıcısını malzemenin uygulanacağı bölgeye sürüp ardından malzemeyi yapıştırmak. Kendinden yapışkanlı melamin süngerde yapışkanın kağıdını kaldırıp bölgeye uygulamak. Silindir, baffle ve yüzer tavan panel modelinde askı aparatları kullanmaktayız.

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Basotect sünger akustik mekanlarda tavan ve duvarda kullanılarak akustik ses yalıtımı sağlar. 2-3-5 cm kalınlığında bulunur. Basotect melamin sünger fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Tekno Foam İstanbul ses yalıtım firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0216 557 61 90 arayabilir ve info@teknofoam.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri