KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik Kumaş Kaplı Tavan

Akustik yüzer tavan paneller yüzeyi ses emici akustik kumaş kaplama yapılan bir çok renk seçeneğine sahip yüksek ses düzenleme performansı gösteren akustik panellerdir. Bu paneller içerisindeki cam yünü sayesinde konuşma sesi gibi mekan içi yankı oluşturan sesleri engeller.

Daha çok hacim akustiği sağlamak adına geniş metrajlı ortamlarda da tercih edilir. Farklı ebatlarda üretilebilen akustik paneller sayesinde her mekanda uyum sağlanabilmektedir. Tavanda özel asma aparatları ile uygulanır. Veya arada belirli boşluklar bırakılarak yatay şekilde özel aparatlar kullanılarak uygulamaktayız. Tavanda kumaş kaplı tavan paneli gibi akustik baffle da tercih edebilirsiniz. Bu malzemede tavana özel askı aparatlarıyla konumlandırılır bu sayede mekan içi akustik görünüm ve ses düzenlemesi sağlanır.

Akustik yüzer tavan panelini kullanabileceğiniz uygulamalar ; ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı, kreş ses yalıtımı, toplantı odası ses yalıtımı, konferans odası akustik ses düzenleme uygulaması, telekonferans ses yalıtımı gibi akustik uygulamalarda tercih edilmelidir.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri