KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Kumaş Kaplı Tavan Paneli

kumas kaplı tavan paneli

Akustik Kumaş Kaplı Tavan

Akustik kumaş kaplı paneller yüzeyi ses emici akustik kumaş kaplama yapılan bir çok renk seçeneğine sahip yüksek ses düzenleme performansı gösteren panellerdir. Bu paneller içerisindeki cam yünü sayesinde konuşma sesi gibi mekan içi yankı oluşturan sesleri engeller. Duvar ve tavanlarda da sıklıkla kullanılır.

Daha çok hacim akustiği sağlamak adına geniş metrajlı ortamlarda da tercih edilir. Farklı ebatlarda üretilebilen akustik paneller sayesinde her mekanda uyum sağlanabilmektedir. Tavanda özel yalıtım yapıştırıcısı ile uygulanır. Veya arada belirli boşluklar bırakılarak yatay şekilde özel aparatlar kullanılarak uygulamaktayız. Tavanda kumaş kaplı tavan paneli gibi akustik baffle ve yüzer tavan paneli de tercih edebilirsiniz. Bu malzemelerde tavana özel askı aparatlarıyla konumlandırılır bu sayede mekan içi akustik görünüm ve ses düzenlemesi sağlanır.

Kumaş kaplı tavan panelini kullanabileceğiniz uygulamalar ; ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı, kreş ses yalıtımı, toplantı odası ses yalıtımı, konferans odası akustik ses düzenleme uygulaması, telekonferans ses yalıtımı gibi akustik uygulamalarda tercih edilmelidir.

AKUSTİK KUMAŞ TAVAN PANELİ UYGULAMALARI

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri