KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri duvar, tavan ve zemin ses izolasyon ve yalıtım uygulamalarında kullanılan malzemelerdir. Akustik sünger, yanmaz akustik sünger, basotect melamin sünger, akustik panel, kauçuk ve mantar esaslı zemin levhaları, ses yalıtım süngerleri (süngerpan, bariyerli yanmaz sünger, bariyerli basotect sünger, bariyerli süngerpan) eva ses yalıtım ve alçıpan bandı, ağır ses kesici bariyer, çimento esaslı heraklit levha, akustik ahşap pan bu malzemelerdendir.

Ses Kesici Bondex Sünger
Zemin Kauçuk Levha
Mantarlı Kauçuk Levha
Zemin Mantar Şilte
Ses Kesici Bondex Sünger
Zemin Kauçuk Levha
Mantarlı Kauçuk Levha
Zemin Mantar Şilte
Rebonded Bondex Ses Kesici İzolasyon Süngeri yüksek yoğunlukta üretilen, ses kesici yalıtım süngeridir.
Kauçuk Levha zeminlerde ve şap altında kullanılan titreşim ve darbe emici özellikte olan ses yalıtım malzemelerinden birisidir.
Kauçuk mantar levhalar ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla inşaat sektöründe duvar, zemin tercih edilmektedir.
Zemin mantar şilte granül mantardan işlenerek elde edilir. İstenilen kalınlıklarda üretilir. Parke ve şap altında kullanılanılır.
Epdm Ses Bariyeri
Bariyerli Bondex Süngerpan
Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Basotect Sünger
Epdm Ses Bariyeri
Bariyerli Bondex Süngerpan
Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Basotect Sünger
Epdm Kauçuk Ses Bariyeri yoğun ses temposunun kesilmesi istenilen mekanda sünger arasına lamine edilen ses yalıtım malzemesi. Tek başına da kullanılabilir.
Bariyerli bondex süngerpan yüksek seviyeli sesleri engelleyip ses seviyesini en aza indirmek için kullanılan, iki süngerpan arasında epdm olan süngerdir.
Bariyerli akustik sünger laminasyonlu ürünlerden olur son derece etkili ses yalıtımı ve ses izolasyonu malzemelerinden birisidir.
Bariyerli melamin süngerler ses kesintisini sağlar ve ortamda akustik bir düzenleme sağlamaktadır. Asla küflenme ve koku yapmazlar.
Akustik Halı
Taşyünü Levha
Ses Yalıtım Bandı
Sünger Yapıştırıcısı
Akustik Halı
Taşyünü Levha
Ses Yalıtım Bandı
Sünger Yapıştırıcısı
Zeminde oluşan titreşimli seslerin mekan içerisinde, alt kata gidişlerinde önlem olarak kullanılan akustik görünüme sahip halıdır.
Taşyünü levhalar, yaşam konforunu yükselten ve enerji tasarrufu sağlayan bir unsur olarak kullanılan ses yalıtım malzemelerindendir.
Ses yalıtım bantları, duvarlara uygulanan ve duvarda oluşabilecek ses problemlerini ortadan kaldıran ses izolasyon malzemeleridir.
Akustik ses yalıtım ve izolasyon malzemelerinin uygulanmasını sağlayan malzemedir. Sünger yapıştırıcısı fırça yardımı ile sürülür.
Duvar ve Askı Takozu
Akustik Kumaş Kaplama
Soundtex Akustik Keçe
Akustik Ses Geçirmez Kapı
Vibrasyon Askı ve Duvar Takozu Fiyatları
Akustik Ses Emici Kumaş Fiyatları
Akustik Soundtex Keçe Fiyatları
Akustik Kapı
Duvar ve tavanda yapılan uygulamalarda binalarda oluşan titreşimli seslerin katlar arası geçişlerinde engellenmesi amacıyla vibrasyon takozu kullanılır.
Akustik kumaş, panel kaplama yapmak ve mimari tasarımlar elde etmek için görselliği üst düzeyde tutmak amaçlı panelleri akustik hale getiren malzemedir.
Soundtex keçe kumaş asma tavan panellerinin ve ahşap akustik panellerin arka yüzeylerinde kullanılarak ses yankı emilimi sağlayan akustik malzemedir.
Akustik Ahşap ses geçirmez izolasyonlu kapı, tekli yada çiftli kanat, kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.

Duvarda ses yalıtım paneli ve ses yalıtım süngerlerini kullanarak ses geçişleri önlenir ve mekan içi akustik ses düzenlemesi sağlanmış olur. İstanbul ses yalıtımı firması olarak teknik çalışmalar yapmaktayız. Genel olarak duvarda ses geçişlerini önlemek amacıyla ses yalıtım süngerleri kullanılır. Duvara süngerpan uygulanır üzerine hava boşluğu olacak şekilde karkas koyulur ve tekrar alçıpan kapatılabilir. Bunun gibi birçok malzemeyle tekrar detaylandırılabilir.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

İstanbul ses yalıtımı malzemeleri uygulaması malzemenin tipine göre değişiklik gösterir. Tavanda askı aparatı ile kullanılan, sünger yapıştırıcısı gerektiren veya zeminde kaplama yapılan uygulama modelleri vardır.

İstanbul ses yalıtım malzemeleri fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ses Yalıtım Malzemeleri

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri