KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi ses yalıtımı, call centerların en çok ihtiyaç duyduğu ve yaptırması gereken uygulamalardır. Birçok insan aynı anda veya farklı saniyelerde farklı telefon görüşmeleri yapmasıyla ortamda istenmeyen ses kalabalığı bununla birlikte uğultu meydana gelmektedir. Bunu önlemek için yapılması gereken çalışanların masalarına seslerini başka alana minimum oranda aktaracak ve böylece ses dengesini en üst seviyede tutacak malzemeye ihtiyaç duyulur.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Fiyatları

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Malzemeleri

Akustik tavan, duvar, zemin ve ortam için kullanılacak akustik kaplama malzemeleri ile sağlanabilir. Peki bunlar nelerdir ? Akustik panel kaplama ürünleri; kumaş kaplı panel, akustik baffle, yüzer tavan kanopi asma panel, masa seperatörü, paravan. Diğer ses izolasyon malzemeleri akustik sünger, basotect melamin sünger, zeminde akustik karo ve kauçuk tabanlı halı, heraklite ahşap panel, celenit akustik levha.

Akustik Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Kullanılacak akustik ses yalıtım malzemesi yapılacak uygulama modelini de belirlemektedir. Yapıştırıcı, askı aparatları, klips ve montaj malzemeleri gerektiren malzemeler olduğu için ürüne özel uygulama şekli bulunmaktadır. Çağrı merkezlerinde daha çok masa seperatörü kullanıldığı için bu malzemenin uygulama şekli montaj gerektirir. Onun haricinde akustik paravan istediğiniz yerde konumlandırılan istendiğinde kolaylıkla tutup kaldırılabilecek ürünlerdir.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri