KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Sünger

Akustik Sünger ses yalıtım uygulamalarında büyük önem taşıyan süngerlerdendir. Bu süngerler farklı model, renk, kalınlık, boyut ve yoğunluğa sahip olabildiğinden dolayı birçok ses yalıtım uygulama modelinde kullanılabilir hale gelmektedir. Yanmaz akustik sünger dediğimiz sünger (yanmaz piramit sünger, yanmaz yumurta sünger, yanmaz labirent sünger, yanmaz special sünger, yanmaz düz rulo sünger, yanmaz kauçuk firexpan sünger) stüdyo, müzik odası, ses kayıt odası, toplantı odası gibi akustik mekanlarda oluşan yankıyı önlerken mekanik dairelerde bariyerli modelleriyle yüksek ses kesimine sahip olmaktadır. Yanmazlık ISO belgeleri mevcuttur.

Basotect Düz Sünger
Basotect Labirent Sünger
Basotect Piramit Sünger
Basotect Yumurta Sünger
Basotect Düz Sünger
Basotect Labirent Sünger
Basotect Piramit Sünger
Basotect Yumurta Sünger
Bakteri üretmez özellikteki basotect süngerin yüzeyi düz formda üretilmektedir. Ses izolasyon uygulamalarında kullanılır.
Antibakteriyel özellikteki labirent basotect sünger ses yalıtımı sağlayan ve akustik süngerler sınıfına giren bir malzemedir.
Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu ve akustik performansı sergilemektedir.
Yumurta formlu basotect sünger melamin köpükten elde edilir. Basotect yumurta sünger beyaz, koyu gri ve açık gri renklerinde dir.
Akustik Düz Sünger
Akustik Labirent Sünger
Akustik Düz Sünger
Akustik Labirent Sünger
Akustik Piramit Sünger
Akustik Yumurta Sünger
Akustik düz süngerler uygulandığı mekanın akustiğini ve ses problemlerini çözmek için en çok tercih edilen akustik süngerlerdir.
Akustik labirent sünger, yanmaz özellikte, yüksek akustik ses yutum, akustik düzenleme ve ses yalıtım değerine sahip akustik üründür.
Akustik piramit süngerler adından da belli olduğu gibi piramit biçimindedir. Oldukça şık ve mekana hoş bir hava katmaktadır.
Akustik Yumurta Süngerler özel olarak tasarlanmış süngerlerdir. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliklere sahip süngerlerdir.
Kesik Piramit Sünger
Special Piramit Sünger
Piramit Panel
Tekno Touch Sünger
Kesik Piramit Sünger
Special Piramit Sünger
Piramit Panel
Tekno Touch Sünger
Kesik piramit diye adlandırılan poliüretan köpükten üretimi sağlanan akustik çözümleme amacıyla uygulanan bir ses yalıtım süngeridir.
Special piramit süngerler müzik odası, reji odası, ses kayıt odası, bateri odası, piyano odası gibi birçok alanlarda kullanıma açık akustik sünger modeli.
Dekoratif ses yalıtım malzemesi olan akustik piramit paneli ortam akustiğini düzenlemek ve ses yalıtımı amacıyla tercih edilmektedir.
Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi farklı formlarda ipeksi flok kaplama yapılan 50cmx50cm ses yalıtım süngeri tekno touch sünger.
Zigzag Sünger
Akustik Special Sünger
Vicoustic Flexi A50 Sünger
Basstrap Sünger
Zigzag Sünger
Akustik Special Sünger
Vicoustic Flexi A50 Sünger
Basstrap Sünger
Özel olarak akustik çözümleme ve ses düzenleme sağlamak amacıyla tasarlanmış olan zigzag sünger panel dekoratif bir görünüme sahiptir.
Spesiyal sünger ses yalıtım uygulamalarında kullanılan yüksek ses yutum değerlerine sahip dekoratif akustik yanmaz süngeridir.
Tasarımları ile dikkat çeken vicoustic flexi a50 sünger, flexi paneller arasında en çok tercih edilen akustik sünger modellerinden birisidir.
Basstrap süngerlerin kendine özel dizaynı ve akustik düzen sağlaması açısından ses yalıtım uygulamalarında kullanılan süngerdir.
Basotect Silindir Sünger
Bass Küpü Sünger
Basotect Special Sünger
Keçeli Akustik Sünger
Basotect Silindir Sünger
Bass Küpü Sünger
Basotect Special Sünger
Keçeli Akustik Sünger
Melamin köpükten üretilmiş süngerin özel olarak tasarlanıp silindir şekline dönüştürülür.
Bass Küp’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözüm sağlayan akustik sünger.
Basotect silindir sünger köpükten üretilmiş bir sünger çeşididir. Diğer adıyla melamin silindir süngerdir.
Keçeli akustik süngerler akustik ses yalıtım süngerlerde tercih edilen akustik sünger çeşitlerinden biridir.

Akustik süngerler poliüretan ve melaminden üretilmektedir. Poliüretandan üretilen süngerler yanmaz akustik süngerler ve bass küpü, bass trap, vicoustic flexi sünger, zigzag sünger, kesik piramit sünger, special piramit sünger ve tekno touch süngerdir. Yanmaz akustik süngerler harici diğer süngerler daha düşük yoğunluğa sahiptir ve daha dekoratiftir. Özellikle tekno touch süngerler birçok şekilde üretilebildiği ve üzerin yapılan birçok renge sahip suni ipek kaplaması sayesinde daha dekoratif bir hal almaktadır. Diğer akustik süngerlerimizde antrasit ve siyah renkte bulunmaktadır. Bu malzemeler sadece akustik ortamlarda tercih edilmelidir. Yüksek ses frekanslarda kısaca ses geçişlerinde etki göstermezler.

Melaminden üretilen süngerler basotect melamin sünger olarak adlandırılır. Piramit, yumurta, special, labirent, düz, baffle yüzer tavan ve silindir modelleri mevcuttur. Beyaz ve gri renk seçenekleriyle farklı tasarımlar elde etmenizi sağlar. Antibakteriyelliği sayesinde sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Hatta malzeme kalitesi o kadar iyiki yabancı ülkelerde temizlik malzemesi olarak kullananları da görebilmekteyiz. Ancak İstanbul ses yalıtımı uygulamalarında da düşük yoğunluğuna rağmen yüksek performans göstermesi sayesinde birçok uygulamada tercih edilebilir. Akustik ortamlarda sıklıkla kullanılan bu sünger tavan ve duvarda uygulanabilmektedir. Yine mekanik dairelerde yani jeneratör dairesi gibi yerlerde kullanmak istersek epdm ses kesici bariyer lamineli bariyerli basotect süngerlerimizi tercih etmelisiniz.

Akustik Sünger Uygulaması

Akustik Sünger Nasıl Uygulanır ?
Akustik süngerlerin uygulaması oldukça kolaydır. Solid bazlı sünger yapıştırıcısını malzemenin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi uygulamalısınız. Veya kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimizden de tercih edebilir sadece arkasındaki jelatini çıkarıp bölgeye kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tavana asılması gereken modellerde özel askı aparatlarımızdan temin edebilir uygulamanızı yapabilir böylece oluşan eko dan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Akustik Sünger Fiyatı

Her ürün için ayrı fiyatlandırılma yapılmaktadır. Modeli, kalınlığı, rengi, yoğunluğu ve boyutu akustik ses yalıtım süngerinin fiyatını belirler. Özel fiyat teklifi almak ve aklınızda kalan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız Tekno Sünger Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri Ltd. Şti. İstanbul ses yalıtımı firması olarak 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0212 210 92 97 i arayabilir ve info@teknosunger.com ile iletişime geçerek ses problemlerinden kurtulabilirsiniz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri