KAMPANYALARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Akustik Panel

Akustik panel kaplama ses emici kumaş kaplı dekoratif ses yalıtım malzemesidir. Akustik paneller duvar, tavan, masa ve ara bölücü modelleriyle ses yalıtım görevi görmektedir. Darbeye ve neme dayanıklı kumaş kullanılarak üretilirler.

Kumaş Kaplı Panel
Akustik Paravan
Ses düzenleyici kumaş kaplı paneller yankı yalıtımı sağlamak ve seslerin bozulmasına engel olmak amacıyla tavan ve duvarlara uygulanır.
Panelin arkasından veya yan odadan ses gelmesini engeller. Birinci kalite bir üründür. Renk seçenekleri ile akustik paravanlar üretilir.
Masa seperasyon paneli ofis ve çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar üzerinde kullanılarak düşük frekanstaki seslerin yalıtılmasını sağlar.
Yüzer Tavan Paneli
Heraklite Ahşappan
Kanopi Tavan Paneli
Yüzer tavan panelleri kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulur. Yoğunluğu 95 kg/m3 tür. Ses yalıtımı için kullanılan bir süngerlerdir.
Yüksek oranda ses yalıtımı sağlayan heraklite , çimento odun talaşı, taş yünü ya da Polistiren köpük ile birleştirilerek yapılmaktadır.
Geniş bir uygulama alanında kanopi asma tavan panel tavan uygulamaları ile ses yalıtımını ve akustiği sağlanmasına olanak tanımaktadır.

Akustik 3 Boyutlu Duvar Paneli Fiyatları
[=”” blox_table_cell][=”” blox_table_row]
Taş Yünü Asma Tavan Paneli Sistemleri Fiyatları
Cam Yünü Asma Tavan Paneli Sistemleri Fiyatları
3D duvar paneli ortam akustiğini sağlarken dekoratif bir görünüm kazandırmak için akustik kumaş kaplama yapılan panel modelidir.
Taş Yünü Asma Tavan Paneli aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını ve gün ışığını mekana yayarak enerji tasarrufu sağlar.
Bir yüzü dekoratif camtülü veya PVC kaplı camyünü asma tavan paneli, hacim akustiği, tesisat ve kanal geçişlerini gizlenmesini sağlar.
Akustik Baffle
Acrux Ledli Tavan Paneli
Metal Asma Tavan Paneli
Akustik Baffle
Acrux Akustik Ledli Tavan Paneli
Metal Asma Tavan Paneli Sistemleri Fiyatları
Akustik baffle ortam akustiği düzenleyen paneldir. Ses karmaşasını önlemek için kullanılır. Yankı gibi ses problemlerinede engel olur.
Acrux akustik tavan paneli büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir.
Metal Asma Tavan Paneli T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulur.

Akustik kumaş renk kartelasından yaptırmak istediğiniz bölgeye ve zevkinize uygun bir renk seçerek istediğiniz akustik görüntüyü elde edersiniz. Bu paneller, kumaş kaplı duvar ve tavan paneli, akustik sarkık baffle, akustik yüzer tavan paneli, ara bölücü paravan ve masa bölücü seperatör panelleridir. İçlerinde bulunan cam yünü ile ses yalıtım değeri yükseltilmiştir. İstanbul ses yalıtım firması olarak akustik panel üretimi, satışı ve uygulaması sağlamaktayız.
Kumaş Kaplı Akustik Panel


Kumaş kaplı akustik duvar ve tavan panelleri solid bazlı yapıştırıcı kullanılarak uygulanan ve uygulandığında o bölgedeki konuşma sesi gibi düşük ama farklı tonlarda kulağa geldiğinde rahatsız edici sesleri önlemek için tercih edilen akustik panel ürünüdür. 20 mm ve 40 mm kalınlıklarından birini (Hangisinin kullanacağı ses ölçümü ile belirlenebilir.) ve yüksek metrajlar için özel üretimde yapılan boyutları tercih edebilirsiniz.

Akustik Sarkık Baffle

Akustik sarkık baffle dikey olarak tavanda konumlandırılan ses düzenleme panelidir. İstanbul ses yalıtım firması olarak baffle satışı ve baffle uygulaması yapabilmekteyiz. Farklı ebat ve renklerde üretilebilir. Kumaş kaplı akustik panel gibidir ancak tüm yüzeyi akustik ses emici kumaş ile kaplıdır. Baffle panellerin basotect modeli de elimizde mevcuttur.

Akustik Yüzer Tavan

Akustik yüzer tavan panelleri yatay şekilde mekanda güzel bir görüntü sağlayacak düzeyde tavanda kullanılmaktadır. İstanbul ses yalıtım uygulama ve satış firması olarak yüzer tavan paneli hizmeti vermekteyiz. Yüzer tavan paneli fiyatı almak için firmamızla görüşünüz.

Akustik paravan ortamdaki sesleri emici gücü olmasının yanında mekan içi bölme işlemi de uygular. Özellikle çalışma ortamları için birebir ürünlerdir. Uygulaması gayet basittir. Malzemenin ayaklarının olması ve ağırlığının çok fazla olmaması sayesinde istenildiği gibi konumlandırılabilir. Akustik paravan fiyatı boyut ve kalınlığına göre değişiklik gösterir. Tekno Foam İstanbul ses yalıtım firması olarak en kaliteli malzemelerimiz ve en uygun fiyatlarla paravan hizmeti vermekteyiz.

Masa seperatör panelleri çoğunlukla çağrı merkezlerinin call centerların vazgeçilmez ürünü olmuştur. Çünkü seperatör masa aralarına uygulandığında konuşma seslerinin o karmaşası ortadan kalkar. Farklı renk seçenekleri sayesinde gözü yormayarak sessiz bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Raptiye gibi kırtasiye malzemelerini de üstüne batırdığınızda kumaşta deforme yapmaz uyguladığı ses emilim gücünde değişiklik olmaz. Masa seperatör fiyatı içinde Tekno Foam İstanbul ses yalıtım firması size en uygun akustik panel fiyatı ve en iyi hizmeti sunmakta.

Akustik Panel Kaplama Fiyatı

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Tekno Sünger Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri Ltd. Şti. İstanbul ses yalıtımı firması olarak 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

akustik panel kumaş panel ses yalıtım süngeri